Gizlilik Politikamız

Gizlilik politikamızı buradan inceleyebilirsiniz

Gizlilik Politikamız

Boostingen olarak (www.boostingen.com), müşterilerimizin bize ilettikleri bilgilerini, Gizlilik Politikamız kapsamı dışında kullanmayacaktır. Bu bilgiler isim, soyisim, kullanıcı bilgileri gibi kişisel bilgileri kapsamaktadır.

Boostingen, gizliliğin sürdürülmesini ve kullanıcının izini dışında üçüncü kişiler tarafına paylaşılmamasını taahhüt eder. Boostingen olarak gizliliğin sürdürülebilmesi adına yaptığı çalışmalar websitesine karşı yapılan saldırılar sonucunda zarar görmesi Boostingen'in sorumluluğu dışındadır.

Boostingen, müşterilerine daha hızlı erişimini sağlaması amacı ile Cookie(Kurabiye) kullanmaktadır. Fakat kullanıcılar tekrar eden girişlerde daha hızlı erişimin kendi gizliliklerine zarar verebileceğini düşünüyorsa, tarayıcı ayarlarını değiştirip Cookie izinlerini kaldırabilirler.

Kullanıcı bilgileriniz hakkındaki her türlü talepleriniz kullanıcı sahibi tarafından tarafımıza iletildiği taktirde kullanıcının isteği doğrultusunda değiştirilecektir.

www.boostingen.com websitesini kullanan her kullanıcı Gizlilik Politikamızdaki bütün maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Sorunuz mu var?

Canlı desteğimiz 7/24 hizmetinizde. İstediğiniz zaman bizimle konuşabilirsiniz!