Kullanıcı Sözleşmemiz

Kullanıcı sözleşmemizi buradan inceleyebilirsiniz

Kullanıcı Sözleşmemiz

Boostingen olarak web sitemize üye olup sipariş oluşturan veya websitemiz üzerinden herhangi bir hizmet alan her kullanıcı aşağıda belirtilen kullanıcı sözleşmesini okumuş ve onaylamış sayılacaktır.

1 - Boostingen (www.boostingen.com) sitesinin kullanımdan sorumlu yönetici kişiler bundan sonra SATICI olarak adlandırılacaktır.

1.1 - Boostingen üzerinden maddi kazanım sağlayan ve hizmet veren "Booster olarak tabir edilen kişiler bundan sonra BOOSTER olarak adlandırılacaktır.

1.2 - Boostingen websitesi üzerinden "hizmet alan" kişiler ALICI olarak adlandırılacaktır.

2 - Bu sözleşme, SATICI'nın ALICI'ya hizmetini verdiği, tüketicilerin ve hizmeti veren kişilerin hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.

3 - Boostingen olarak, ALICI'ların Riot Games ve alt kuruluşları ile ilgili yaşanabilecek olan tüm sorumlulukları kendilerine aittir. Bu kapsamda Boostingen hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3.1 - Websitesi üzerinden hizmet tamamlanması ardından ALICI herhangi bir nedenden ötürü ters ibraz açma veya cayma yetkisine sahip değildir. ALICI hizmet tamamlanması ardından ücretin SATIYICI'ya olan tahsilini bir yasal zorunluluk olarak kabul eder. SATICI'nın siparişi tamamlaması ardından ALICI'nın hesabına gelecek olaylardan sorumlu tutulamaz.

3.2 - Boostingen, Alıcının tüm bilgilerini saklı tutar ve güvenlik düzeyini üst seviyede tutar, hizmet tamamlanması ardından ALICI'nın "oyun hesabının" elo boost gibi SATICI'nın hizmetleri nedeni ile yasaklanması çok düşük bir ihtimaldir ve bu ihtimali hiçbir şekilde her ne kadar SATICI tüm ihtimaleri göz önünde bulursa bile sıfıra indirilmesi mümkün değildir, bu eylemin gerçekleşmesi durumunda SATICI sorumlu tutulamaz.

3.3 - ALICI hizmet talebinde bulunup, hizmetin bedelini SATICI'ya transfer ettiyse, BOOSTER atanmadan veya hizmet başlamadan önce işlem iptali isteyip para iadesi isteyebilir. Bu durumun söz konusu halinde aracı komisyonlar ücret üzerinden kesilerek ALICI'ya aktarılacaktır.

3.4 - SATICI web sitesine eklenecek veya eklenmiş, üçüncü kişiler tarafından hizmeti sunulan ürün veya hizmetler için sorumlu tutulamaz, bu durum ALICI ile hizmeti veren üçüncü kişiler arasında kalacaktır.

4 - BOOSTER, ALICI'nın hesabında, hesabını daha kolay hizmetini gerçekleştirebileceğini düşündüğü eksik şampiyonlar için ALICI'nın hesabında bulunan oyun içi para birimini ALICI sipariş sırasında belirtmemiş ise, kullanma yetkisine sahiptir.

5 - SATICI yerleştirme maçları siparişi için;
a) Platin ve aşağısı olan ligler için 10 maç üzerinden 7 maç kazanma garantisi verir.
b) Platin ve üzerisi olan ligler için 10 maç üzerinden 6 maç kazanma garantisi verir.
c) Eğer BOOSTER yukarıda belirtilen rakamlardan daha düşük sayıda maç kazanır ise garanti edilen galibiyet sayısından ne kadar daha düşük aldı ise o sayının 2 katı kadar daha galibiyet alma zorunluluğundadır.

6 - Duo boost sırasındayken eğer BOOSTER, ALICI'nın kasti olarak olması gerekenden düşük oynadığını ve devam ettiği sürece lig atlatamayacağını düşünüyorsa, SATICI Duo Boost hizmetini, Elo Boost hizmetine dönüştürme hakkına sahiptir, bu sebepten ötürü BOOSTER'ın zamanı ve SATICI'nın maliyeti düşülüp ALICI'ya Duo ile Elo boost fiyat farkı(varsa) verilir.

7 - Koçluk sırasında ALICI eğer isterse BOOSTER ile dereceli veya normal oyun hizmet verilebilir, bu siparişte galibiyet garantisi verilmez.

8 - Bu sözleşmenin uygulanması gereğinde, kanunen ilan edilen değere kadar Tüketici Mahkemeleri yetkiye sahiptir.

9 - ALICI, SATICI üzerinden herhangi bir işlem ve/veya siparişin tamamlanması sonucunda, kullanım koşullanırını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Sorunuz mu var?

Canlı desteğimiz 7/24 hizmetinizde. İstediğiniz zaman bizimle konuşabilirsiniz!